Wypełnij druk NIP 7 – Formularze PIT WZ – Oblicz deklaracje PIT B

Przekaż swój 1% na Kostrzyńskie Stowarzyszenie Dorośli - Dzieciom

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000073706

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko proste i szybkie przygotowanie deklaracji podatkowych pit 2020 i rozliczenie podatku dochodowego, to również sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP na ich prospołeczną działalność. Powinno się nie zapominać o tym, iż jeden procent naszego podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej ogromne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to na ogół są drobne kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas często przyczynia się do umożliwienia realizacji istotnych dla nas problemów. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku ma sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a darmowy program PIT Format 2019 ułatwi odprowadzić 1%.
Złożenie rocznego zeznania podatkowego 2019, jak wyliczyć zeznania PIT 38 2020, sporządź załączniki PIT ZG. Roczne rozliczenia deklaracji PIT 36 2019, rozliczenie roczne - załączniki PIT ZG 2020, rozliczanie deklaracji PIT 28B 2020. Rozliczenia zeznania rocznego, rozliczanie formularza PIT D 2020. Rozliczenia roczne deklaracji PIT 36L, rozliczanie rocznych zeznań podatkowych PIT 36 2020. Rozliczenia roczne formularza PIT O 2019, rozliczenia deklaracji PIT 36 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !