Wypełnianie druku PIT 28 – Jak obliczyć PIT 2019 – Rozlicz druki PIT ZG

Przekaż swój 1% na Krapkowickie Stowarzyszenie Oświatowe w Krapkowicach

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000077045

  • Adres: UL. 3-GO MAJA 17, 47-303 KRAPKOWICE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, również i TY posiadasz możliwość dać radość potrzebującym, a darmowy program PIT Format 2019 usprawni podarować Twój 1 procent. Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to również sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na działalność filantropijną. Powinno się nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, które przeznaczamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji niemałe wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie ważnych dla nas zagadnień.
Wyliczenie deklaracji PIT BR 2020, oblicz roczne zeznania PIT 2020. Wyliczenia druków PIT 36S, oblicz zeznanie PIT 36L 2019. Sporządzanie formularza PIT DS, roczne rozliczenia zeznania PIT 36. Rozliczenie roczne zeznań PIT, roczne rozliczenie deklaracji PIT 28, rozliczenie formularzy PIT ZG 2019. Rozlicz zeznania PIT 28 2019, rozliczenia roczne zeznań podatkowych PIT 28, rozliczenia formularza PIT 37. Rozliczanie druków PIT D 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !