Obliczenia druków PIT M – Złóż deklaracje PIT Z – Rozlicz PIT 36LS 2019

Przekaż swój 1% na Łebskie Towarzystwo Oświatowe z Siedzibą w Łebie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000027987

  • Adres: UL. NADMORSKA 21, 84-360 ŁEBA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie rocznych pitów 2020 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Powinno się nie zapominać o tym, iż jeden procent naszego podatku, które przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji duże wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to z reguły są małe kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie nieobojętnych nam spraw. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje i Ty również posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a darmowy program PIT Format 2019 uprości ofiarować Twój 1 %.
Wyliczenie druku PIT 28B, jak złożyć zeznania roczne PIT 28, sprawdzony program do wypełniania pit-ów, pobierz prosty program do pit 2020. Składanie formularzy PIT DS 2019, roczne rozliczenie - załącznik PIT B 2020, rozliczenie rocznego zeznania podatkowego PIT 36 2019. Roczne rozliczenie druku PIT 2K, rozliczenie roczne - PIT DS 2019, rozlicz zeznanie PIT 39 2019. Rozliczenia rocznych zeznań PIT 37, rozliczanie druków PIT ZG 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !