Złóż formularz PIT 37 – Jak wyliczyć zeznanie 2019 – Rozliczanie PIT 2K

Przekaż swój 1% na Ludowy Klub Sportowy Atom w Dzierżoniowie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000103666

  • Adres: UL. OSIEDLE TĘCZOWE 9, 58-200 DZIERŻONIÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zadeklaruj kto dostanie 1 procent, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie kwestii istotnych dla wszystkich. Wypełniając komplet formularzy podatkowe i załączników za ubiegły rok i Ty również posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a program PIT 2019 Format umożliwi podarować Twój jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, ale w dodatku sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP na realizowane przez nie cele dobroczynne. Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że 1 procent należnego odpisu podatku, jakie przekazujesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji pokaźna pomoc.
Wypełnianie druku PIT 28B, jak złożyć załącznik PIT MIT, sporządź deklaracje PIT 28 2019. Pobierz najlepszy program pity, składanie druku PIT WZ, roczne rozliczenia PIT ZG 2020. Rozliczenie deklaracji PIT 36S, rozliczenia roczne deklaracji PIT M 2020, rozliczenia roczne druku PIT B 2019. Rozlicz roczne zeznanie podatkowe PIT 37 2020, składanie deklaracji PIT DS, roczne rozliczenie zeznań PIT 37 2020, rozliczenia zeznania podatkowego rocznego.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !