Wypełnienie zeznania podatkowego PIT 37 2019 – Oblicz PIT O

Przekaż swój 1% na Ludowy Klub Sportowy Huragan

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000105716

  • Adres: UL. ZAKLIKÓW 221A, 37-470 ZDZIECHOWICE DRUGIE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przekaż część należnego podatku dochodowego, to z reguły jest to nieznaczna kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas w większości przypadków ułatwia wypełnienie znaczących dla nas spraw. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok również i TY masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2020 umożliwi podarować Twój jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych pitów za 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, to również sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na działalność filantropijną. Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, jakie przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich poważna pomoc.
Darmowy najlepszy program do wypełnienia pitów 2019, złóż druki PIT 2020. Jak wypełnić formularz PIT O, sporządź formularze PIT ZG, roczne rozliczenie deklaracji 2020. Rozliczenie formularza PIT O 2019, rozliczanie zeznań podatkowych PIT 28 2020. Rozliczenia roczne zeznania PIT 36L, rozlicz zeznanie roczne podatkowe PIT 2019. Rozliczenie roczne druku PIT ZG, rozlicz deklarację PIT D. Rozliczenie druków PIT 28A 2019, rozliczanie rocznych zeznań 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !