Pobierz dobry program do wypełniania PIT – Sporządź załącznik ZAP 3

Przekaż swój 1% na Ludowy Klub Sportowy Tęcza Błędów

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000023953

  • Adres: UL. ŻOŁNIERSKA 94, 42-525 DĄBROWA GÓRNICZA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby pamiętać o tym, że 1 procent należnego odpisu podatku, które oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich ogromne wsparcie. Podaruj część swojego podatku osobistego, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie znaczących dla nas spraw. Wypełniając komplet formularzy podatkowe i załączników za ubiegły rok również i TY posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a bezpłatny PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić Twój jeden procent. PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne sporządzenie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 oraz rozliczenia z fiskusem, to poza tym możliwość pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia w celu na działalności charytatywnej.
Sporządzanie zeznań podatkowych 2020, roczne rozliczenia druków PIT 36S. Rozliczenie roczne druków, rozliczanie druków PIT 36L 2020, rozliczenia roczne, rozliczanie formularzy PIT O 2020. Rozliczenie rocznego zeznania podatkowego PIT 37, rozliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT 36L. Rozliczenia roczne PIT 2019, rozliczenia druków PIT 36S 2020, rozliczenia formularza PIT 28B 2020, rozliczenia PIT. Rozliczenia roczne - załącznik PIT D.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !