Bezpłatny program do rozliczeń PIT – Druk PIT 36S 2020

Przekaż swój 1% na Ludowy Klub Sportowy Zaborzanka w Zaborzu

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000016062

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to często jest to nieznaczna kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie ważnych dla nas zagadnień. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok również i TY posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a bezpłatny PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić Twój jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie sporządzenie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również sposobność udzielenia wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Dobrze jest przypomnieć sobie, że jeden procent odpisu podatku, które oddajesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji niebagatelne wsparcie.
Jak sporządzić deklarację PIT Z 2019, wiarygodny program do wypełniania pit-ów, obliczenie rocznych zeznań podatkowych PIT 2020. Składanie PIT BR 2020, roczne rozliczenie - ZAP 3. Rozliczenie formularza PIT DS 2019, rozliczanie zeznań podatkowych PIT, rozliczenia deklaracji PIT BR 2019. Rozliczenia druku PIT 36S 2019, rozliczenia formularzy PIT 28B 2020. Rozliczenia roczne - NIP 7 2019, rozliczanie formularzy PIT O 2019, rozliczenia roczne druków PIT 38.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !