Wypełnianie formularza PIT 36S 2020 – Rozliczenie roczne PIT ZG 2019

Przekaż swój 1% na Mątewski Klub Piłkarski Noteć Inowrocław

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000047888

  • Adres: UL. RAKOWICZA 93, 88-101 INOWROCŁAW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że również i TY posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a znakomity darmowy program umożliwi przekazać Twój jeden procent. Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, ale ponadto możliwość pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Byłoby wskazane przypomnieć sobie, że jeden procent odpisu podatku, które oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich poważna pomoc. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to z reguły są małe kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie znaczących dla nas spraw.
Wyliczanie rocznych zeznań PIT 28 2020, obliczanie rocznych zeznań podatkowych 2019, składanie zeznań rocznych 2020, roczne rozliczenie PIT 39 2020. Rozliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 37 2019, rozliczanie druków PIT D, rozliczenia zeznań rocznych podatkowych, rozlicz druki PIT ZG. Rozliczenie formularza PIT 28A, rozlicz roczne zeznanie, rozliczenie roczne - załącznik PIT B, rozliczenia druków PIT M. Rozliczenia formularza PIT 39 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !