Sporządź formularz PIT D – Pobierz program PIT – Rozliczenia zeznań 2020

Przekaż swój 1% na Międzynarodowa Organ.soroptimist International-Pierwszy Klub w Gdańsku

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000030415

  • Adres: UL. MORENOWA 11, 80-172 GDAŃSK
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby pamiętać o tym, że jeden procent naszego podatku, które przeznaczamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich znaczne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie istotnych dla nas problemów. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, każdy płatnik podatku może nieść wsparcie osobom w potrzebie, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 umożliwi podarować Twój jeden procent. Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko proste i szybkie sporządzenie zeznań podatkowych za rok 2019 oraz rozliczenie podatkowe, ale w dodatku sposobność udzielenia wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne.
Wyliczenia zeznania PIT 28 2019, oblicz druki PIT D, sporządź załączniki PIT 2K 2020. Pobierz dobry program do rozliczenia pit-ów 2019, sporządzanie deklaracji PIT BR, rozlicz zeznanie roczne PIT 39 2019. Rozliczenie roczne druku PIT O, rozlicz deklarację PIT 39 2019, rozliczenie druków PIT, rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 38 2020. Rozliczenie formularzy PIT 39 2019, rozlicz zeznania podatkowe PIT 37. Rozliczenia roczne zeznań PIT 28.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !