Jak sporządzić druki PIT 36S 2020 – Sporządź deklaracje PIT 37

Przekaż swój 1% na Miejski Klub Sportowy Olimpia Kowary

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000037495

  • Adres: UL. 1 MAJA 1, 58-530 KOWARY
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie łatwe i proste wypełnienie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich dobroczynną działalność. Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej znaczne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to na ogół są małe kwoty, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja kwestii istotnych dla wszystkich. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok i Ty również posiadasz możliwość dać radość potrzebującym, a darmowy program PIT Format 2019 ułatwi odprowadzić Twój 1%.
Sprawdzony program do sporządzania pit-ów, pobierz prosty program do pitów, składanie formularzy PIT B. Rozlicz druki PIT 36L 2020, rozliczenia roczne druków PIT 2K, rozliczanie zeznania podatkowego PIT 39. Rozliczenia roczne formularzy PIT DS 2019, rozliczenia roczne zeznania podatkowego PIT 36L 2020, rozliczanie deklaracji PIT 28A, rozliczenia zeznania podatkowego rocznego PIT 39 2019. Rozliczenia roczne - PIT Z, rozliczanie PIT 36S 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !