Jak wypełnić deklaracje PIT ZG – Formularz PIT WZ – Rozlicz druk PIT Z

Przekaż swój 1% na Miejski Klub Sportowy Rokita Brzeg Dolny

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000075903

  • Adres: UL. WILCZA 8, 56-120 BRZEG DOLNY
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku może nieść wsparcie osobom w potrzebie, a darmowy program PIT Format 2019 ułatwi odprowadzić jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, jakie przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niebagatelne wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie znaczących dla nas spraw.
Wypełnianie druków PIT 38 2020, jak złożyć roczne zeznanie PIT 38, sporządzenie zeznań rocznych. Pobierz najlepszy program do rozliczania pit-ów 2019, składanie druku PIT, roczne zeznanie podatkowe PIT 39, rozliczenia zeznań rocznych PIT 37 2020. Rozlicz druki PIT DS 2020, rozliczenie formularza 2019. Rozlicz roczne zeznania podatkowe PIT 36L 2020, rozliczenie roczne - PIT ZG 2020, rozlicz zeznanie podatkowe roczne. Rozliczenia rocznych zeznań podatkowych PIT 36 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !