Jak złożyć druki NIP 7 2020 – Sporządź zeznanie podatkowe PIT 38 2020

Przekaż swój 1% na Miejski Klub Sportowy Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000119986

  • Adres: UL. PARK PSZCZELNIK, 41-100 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Darmowy program PIT Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, ale dodatkowo możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia w celu na działalności charytatywnej. Byłoby wskazane mieć na uwadze to, iż jeden procent należnego podatku, które przeznaczamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji ogromne wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to często jest to nieznaczna kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas w większości przypadków ułatwia wypełnienie kwestii istotnych dla wszystkich. Wypełniając komplet formularzy podatkowe i załączników za ubiegły rok każdy płatnik podatku ma możliwość przyjść innym z pomocą, a darmowy program PIT Format 2019 usprawni podarować Twój 1 procent.
Sporządź deklarację PIT WZ 2019, obliczenie PIT ZG, składanie formularzy PIT B. Roczne rozliczenie - załącznik PIT 2K 2020, rozliczenie druku PIT 38, rozlicz roczne zeznania PIT 28 2019, rozliczenia roczne formularzy PIT DS. Rozliczenia druków PIT 28B, rozliczenia druku PIT ZG, rozliczanie druków PIT O. Rozliczenia roczne - PIT Z 2019, rozliczanie PIT 36S 2019. Rozliczenia roczne druku PIT 2019, rozliczanie zeznania rocznego PIT 39.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !