Rozliczanie formularzy PIT 36S – Składanie formularzy PIT ZG 2020

Przekaż swój 1% na Miejski Ludowy Klub Sportowy Wissa

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000063090

  • Adres: UL. GRUNWALDZKA 2, 19-230 SZCZUCZYN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, każdy płatnik podatku ma sposobność przyjść innym z pomocą, a znakomity program PIT Format 2020 usprawni podarować Twój 1 %. Darmowy PIT 2020 Format to nie tylko proste i szybkie przygotowanie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na działalność filantropijną. Dobrze jest nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, jakie przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich ogromne wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to z reguły są nieduże kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas często przyczynia się do umożliwienia realizacji znaczących dla nas spraw.
Rozliczenia roczne druków PIT DS, jak złożyć zeznania podatkowe roczne PIT 2019, wypełnienie załączników PIT DS 2019. Rozliczenie roczne formularza PIT O, jak wypełnić roczne zeznanie PIT 36L 2019. Złożenie zeznań rocznych PIT, pobierz najlepszy program do rozliczania pit 2019, wyliczenie zeznań podatkowych PIT 2020. Jak złożyć roczne zeznania 2019, wypełnienie formularzy PIT Z 2019, składanie druków PIT 28B, jak sporządzić formularz PIT O 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !