Rozliczenie roczne – Załącznik PIT OP – Sporządź druki PIT 37

Przekaż swój 1% na Mińskie Towarzystwo Muzyczne

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000121610

  • Adres: UL. WARSZAWSKA 173, 05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż 1 procent należnego odpisu podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej niebagatelne wsparcie. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to często są nieduże kwoty, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie decydujących obowiązków organizacji. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, również i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2020 uprości ofiarować Twój jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie sporządzenie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 i rozliczenie podatku dochodowego, ale ponadto możliwość pomocy na rzecz danej OPP na ich prospołeczną działalność.
Sporządzenie formularzy PIT MIT 2019, pobierz wiarygodny program do pit-ów 2020, rozliczenie druku PIT M. Rozliczanie zeznania PIT 36L 2019, rozliczanie zeznań podatkowych PIT 37, rozliczenia deklaracji PIT Z 2020. Rozlicz zeznanie podatkowe roczne PIT 37 2020, rozliczenia formularzy PIT BR. Rozliczenia roczne - PIT ZG, rozliczanie formularzy PIT D. Rozliczenia roczne druku PIT 28B 2019, rozliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT 39.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !