Wyliczenia druku PIT 28B 2020 – Wypełnij załączniki PIT MIT

Przekaż swój 1% na Młodzieżowy Klub Koszykówki Mdk Kielce

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000013685

  • Adres: UL. KOZIA 10 A/111, 25-514 KIELCE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, również i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a program PIT 2019 Format usprawni podarować jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie łatwe i proste wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia na rzecz danej OPP celem wykonania ich zadań statutowych. Powinno się przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, które oddajesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji niebagatelne wsparcie. Podaruj część swojego podatku osobistego, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie znaczących dla nas spraw.
Rozliczenia roczne - PIT MIT, rozliczanie PIT 36, rozliczanie rocznych zeznań PIT 38 2019, rozliczenia roczne formularza PIT B. Rozlicz zeznania podatkowe roczne PIT 37, rozliczenia roczne zeznań podatkowych PIT 2020, rozliczenia formularza PIT 39. Rozliczenia PIT 36LS 2019, rozliczenia roczne - załącznik PIT Z 2019. Rozliczanie rocznego zeznania PIT 2019, rozliczenia roczne druku PIT BR, rozliczanie zeznań podatkowych PIT 36L 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !