Wyliczanie rocznych zeznań PIT 36 2019 – Sporządzenie druku PIT Z 2020

Przekaż swój 1% na Ochotnicza Straż Pożarna w Kornicach Gmina Pietrowice Wielkie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000008226

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest pamiętać o tym, że 1 procent należnego odpisu podatku, jakie odprowadzamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji niemałe wsparcie. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to na ogół są drobne kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie znaczących dla nas spraw. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok Ty także masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a darmowy program PIT Format 2019 umożliwi przekazać 1 procent. Darmowy program PIT Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2020 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP na realizowane przez nie cele dobroczynne.
Sporządzenie formularzy PIT 36L 2020, obliczenie zeznań 2019, składanie rocznych zeznań podatkowych PIT 38, roczne rozliczenie druków PIT D 2019. Rozliczenia roczne formularzy PIT 36L, rozliczenia deklaracji PIT DS, rozliczenia druku PIT 38, rozliczenia formularzy PIT 36 2019. Rozliczenia roczne - PIT B, rozliczanie formularzy PIT ZG. Rozliczenia roczne druków PIT B, rozliczenia roczne formularza PIT 36LS 2020, rozliczanie zeznań rocznych podatkowych PIT 36.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !