Jak wypełnić roczne zeznanie podatkowe PIT 39 – Obliczanie PIT 36L 2019

Przekaż swój 1% na Ochotnicza Straż Pożarna w Olkuszu

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000037823

  • Adres: UL. FLORIAŃSKA 5, 32-300 OLKUSZ
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok Ty także masz sposobność przyjść innym z pomocą, a program PIT 2019 Format uprości ofiarować 1 procent. Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie przygotowanie rocznych pitów za 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego w celu na działalności charytatywnej. Wskazane jest, aby mieć na uwadze to, iż 1% Twoich podatków, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niebagatelne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to często jest to nieznaczna kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja nieobojętnych nam spraw.
Złożenie zeznania podatkowego rocznego PIT 36, jak wyliczyć zeznanie roczne podatkowe PIT 28 2020. Wylicz zeznanie podatkowe roczne PIT 37, pobierz polecany program pit. Składanie formularza ZAP 3, rozlicz deklarację PIT M, rozliczenie druków PIT DS. Rozliczanie rocznych zeznań PIT 38 2020, rozliczenia roczne formularza PIT ZG, rozliczenia deklaracji PIT 28B, rozliczenie roczne deklaracji PIT O 2020. Roczne zeznania podatkowe PIT.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !