Rozlicz druk PIT 36L – Rozliczenia formularza 2020 – Rozliczanie PIT 36

Przekaż swój 1% na Ochotnicza Straż Pożarna w Przesiece

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000089774

  • Adres: UL. KARKONOWSKA 28, 58-563 PRZESIEKA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok Ty także posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a darmowy program PIT Format 2019 usprawni podarować Twój 1 procent. Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok oraz rozliczenia z fiskusem, ale też sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na działalność filantropijną. Powinno się nie zapominać o tym, iż jeden procent naszego podatku, które oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji znacząca pomoc. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie ważnych dla nas zagadnień.
Wypełnianie druku PIT 38, jak złożyć załącznik PIT D, sporządź deklaracje PIT B. Obliczenie formularza PIT 36S, sporządź druki PIT 38, obliczenie rocznych zeznań PIT 36L 2020, składanie rocznego zeznania PIT 38. Roczne rozliczenie - załączniki PIT MIT 2020, rozliczenie formularzy PIT 39, rozlicz roczne zeznanie podatkowe PIT, rozliczenia roczne zeznań PIT 2019. Rozlicz zeznanie roczne PIT 38, rozliczenia formularzy PIT DS 2020, rozliczanie formularza PIT 28B.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !