Wyliczanie deklaracji – Jak wypełnić deklarację PIT WZ

Przekaż swój 1% na Ochotnicza Straż Pożarna w Wójcicach

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000038670

  • Adres: UL. OTMUCHÓW, 48-385 WÓJCICE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, także i TY masz sposobność dać radość potrzebującym, a darmowy program PIT Format 2019 ułatwi odprowadzić jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to również sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na działalność filantropijną. Dobrze jest mieć na uwadze to, iż 1 procent należnego odpisu podatku, jakie oddajesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji zasadnicze wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1%, to na ogół jest to nieznaczna kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie znaczących dla nas spraw.
Złóż formularz PIT 28, jak wyliczyć formularz PIT D 2019, sporządź roczne zeznanie podatkowe PIT 37 2020, obliczenie zeznań rocznych PIT 36 2019. Składanie deklaracji PIT 36LS 2020, roczne rozliczenie druku PIT 36L, składanie formularza PIT 28B. Roczne rozliczenie PIT Z, rozliczenia roczne - załącznik PIT Z 2019, rozliczanie formularza PIT BR 2019. Rozliczenia roczne druku PIT ZG 2019, rozliczanie zeznania podatkowego PIT 36L, rozliczanie zeznań rocznych podatkowych PIT 28.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !