Rozliczanie druków PIT 36S – Deklaracje PIT BR 2019

Przekaż swój 1% na Oddział Stowarzyszenia Współpracowników Salezjańskich Wspólnota Lokalna Lubin - Centrum

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000081905

  • Adres: UL. CHROBREGO 7, 59-300 LUBIN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że także i TY masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a bezpłatny PIT 2019 Format uprości ofiarować jeden procent. Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie łatwe i proste wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, ale też sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, jakie przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej niemałe wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie zadań doniosłych dla wielu osób.
Jak obliczyć zeznanie podatkowe PIT 37 2020, wylicz zeznanie podatkowe roczne PIT 38, obliczenia druku PIT 36, sporządzanie formularza PIT ZG 2020. Roczne rozliczenia zeznań podatkowych PIT 38 2019, rozliczenia roczne deklaracji PIT 36S. Rozliczanie rocznych zeznań podatkowych PIT 37 2020, rozliczenia roczne formularza PIT ZG 2019, rozliczenia deklaracji PIT 36LS 2019, składanie druków PIT MIT. Wyliczanie druków PIT DS, obliczenia formularzy PIT M 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !