Wyliczenie druków PIT DS 2019 – Jak sporządzić załącznik PIT ZG

Przekaż swój 1% na Oddział Zakładowy Pttk w Głogowie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000089884

  • Adres: UL. ŻUKOWICKA 1, 67-200 GŁOGÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest mieć na uwadze to, iż 1 procent należnego odpisu podatku, które przeznaczamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji zasadnicze wsparcie. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to często są nieduże kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie zadań doniosłych dla wielu osób. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku ma możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a program PIT 2019 Format usprawni podarować jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2020 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to poza tym sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP na realizowane przez nie cele dobroczynne.
Darmowy łatwy program do rozliczania pitów, wyliczenia druku PIT 36L, obliczenia druku PIT D, sporządzanie formularzy PIT 36. Roczne rozliczenie - PIT MIT, rozliczenie druku PIT 28 2019, rozliczanie zeznania PIT 38 2020, rozliczanie zeznań podatkowych PIT 36L. Rozliczenia deklaracji PIT M 2019, rozliczenia druku PIT 39 2019, rozliczenia formularzy PIT 36L 2020, rozliczenia roczne - PIT BR 2019. Rozliczanie PIT, rozliczenia roczne druków PIT BR.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !