Jak wyliczyć roczne zeznania podatkowe – Wyliczanie druków PIT M 2019

Przekaż swój 1% na Oratorium Świętokrzyskie Świętego Jana Bosko w Kielcach

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000102124

  • Adres: UL. 1-GO MAJA 57, 25-511 KIELCE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko proste i szybkie przygotowanie deklaracji podatkowych pit 2020 do rozliczania ze skarbówką, ale w dodatku sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP na realizowane przez nie cele dobroczynne. Powinno się nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, które odprowadzamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji ogromne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to często są nieduże kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas często przyczynia się do umożliwienia realizacji zadań doniosłych dla wielu osób. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok każdy płatnik podatku ma sposobność przyjść innym z pomocą, a darmowy program PIT Format 2019 uprości ofiarować 1 procent.
Składanie formularzy PIT DS, roczne rozliczenie - załącznik PIT B, rozliczenie druku PIT BR. Rozlicz roczne zeznania PIT 36 2019, rozliczenia roczne formularzy PIT O. Rozliczenia druków PIT 2K 2020, rozliczenia formularza PIT. Rozliczenia formularzy PIT M 2019, rozliczenia roczne - załącznik NIP 7 2019, rozliczanie PIT 38. Rozliczanie rocznych zeznań podatkowych PIT 36 2019, rozliczenia roczne formularza PIT Z 2020. Rozliczenia deklaracji PIT 36.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !