Składanie ZAP 3 – Jak rozliczyć deklarację PIT 28B – Rozlicz druk PIT O

Przekaż swój 1% na Polska Fundacja Ochrony Dziedzictwa Kultury

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000117952

  • Adres: UL. TADEUSZA 25, 05-420 JÓZEFÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to na ogół jest to nieznaczna kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie zadań doniosłych dla wielu osób. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że każdy płatnik podatku ma sposobność przyjść innym z pomocą, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 ułatwi odprowadzić 1 procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych pitów 2020 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich prospołeczną działalność. Powinno się mieć na uwadze to, iż jeden procent naszego podatku, które odprowadzamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich istotna pomoc.
Wyliczanie druków PIT 2K, oblicz formularze PIT Z. Składanie załącznika PIT D 2020, roczne rozliczenia - załączniki PIT OP 2019. Rozliczenia roczne formularzy PIT ZG 2020, rozliczanie zeznania podatkowego 2020, rozlicz deklarację PIT 37 2019. Rozliczenia druku PIT BR, rozlicz roczne zeznania PIT. Rozliczenia roczne - załączniki PIT MIT 2020, rozliczenia roczne druków PIT DS, rozliczanie formularza PIT 36LS 2020. Roczne rozliczenie zeznań PIT 36.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !