Rozliczenie roczne formularza PIT B – Rozlicz zeznanie PIT 39

Przekaż swój 1% na Polski Komitet Zwalczania Raka Oddział Podkarpacki

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000065569

  • Adres: UL. KOPERNIKA 21, 37-700 PRZEMYŚL
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to często jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie ważnych dla nas zagadnień. Przystępując do rocznych rozliczeń indywidualnego podatku dochodowego także i TY masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a bezpłatny PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić jeden procent. Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko szybkie i pewne wypełnienie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, to jeszcze możliwość pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia dla ich podopiecznych. Dobrze jest pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, które odprowadzamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji istotna pomoc.
Darmowy prosty program do sporządzania pit-ów 2020, deklaracja PIT MIT. ZAP 3 2020, obliczanie zeznania podatkowego rocznego 2020, wylicz zeznania roczne podatkowe PIT 39. Pobierz polecany program do rozliczenia pit-ów, sporządzenie formularza PIT 2020, rozliczanie druku PIT DS, rozliczenie deklaracji PIT B. Rozliczenia roczne druków PIT 28 2019, rozliczenia roczne druku PIT O 2019. Rozliczenia roczne formularzy PIT B 2020, rozliczenia druków PIT 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !