Rozliczenie PIT 36S – Darmowy prosty program do wypełniania pitów 2019

Przekaż swój 1% na Polski Związek Niewidomych

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000042049

  • Adres: UL. KONWIKTORSKA 9, 00-216 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to z reguły są nieduże kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja istotnych dla nas problemów. Wypełniając komplet formularzy podatkowe i załączników za ubiegły rok i Ty posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a darmowy program PIT Format 2019 umożliwi przekazać Twój jeden procent. Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie łatwe i proste wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 oraz rozliczenie podatkowe, to na dodatek sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP w celu na działalności charytatywnej. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, które oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich pokaźna pomoc.
Jak rozliczyć roczne zeznanie podatkowe 2019, wylicz PIT Z 2020. Roczne rozliczenia - załączniki PIT BR 2019, składanie deklaracji PIT 2K 2019. Roczne rozliczenie zeznań 2019, rozliczenie roczne druku PIT 38, rozliczanie druku PIT O. Rozliczenie deklaracji PIT D, rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT. Rozliczenia roczne druku PIT ZG 2019, rozliczenia roczne formularzy PIT D 2019, rozlicz zeznanie PIT 37, rozliczenie roczne druków PIT 39 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !