Wypełnij roczne zeznanie podatkowe – Obliczenia deklaracji PIT 28B 2019

Przekaż swój 1% na Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Mikołowie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000057478

  • Adres: PLAC 4, 43-190 MIKOŁÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie łatwe i proste wypełnienie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok oraz rozliczenia z fiskusem, ale też sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, jakie przeznaczamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji istotna pomoc. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja decydujących obowiązków organizacji. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok każdy płatnik podatku ma możliwość dać radość potrzebującym, a program PIT 2019 Format uprości ofiarować Twój 1 procent.
Jak obliczyć druk PIT 36L 2020, wyliczenia rocznych zeznań PIT 38, obliczenia rocznych zeznań podatkowych PIT 36 2020, sporządzenie załączników PIT WZ 2019. Roczne rozliczenia - załącznik PIT WZ, składanie deklaracji PIT 2019, rozliczenia druków PIT O, rozliczenia formularza PIT B 2019. Rozliczenie roczne formularzy PIT 28, rozliczenia roczne - załącznik PIT ZG 2019. Rozliczenie druku PIT 36 2019, rozlicz PIT D 2020. Sporządzanie zeznań rocznych PIT.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !