Sporządź zeznanie podatkowe PIT 39 – Rozliczanie formularzy PIT 2020

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Dom Tańca

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000055219

  • Adres: UL. BIAŁOBRZESKA 62/64/4, 02-325 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent naszego podatku, jakie przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich pokaźna pomoc. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja zadań doniosłych dla wielu osób. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, Ty również masz sposobność przyjść innym z pomocą, a znakomity darmowy program ułatwi odprowadzić Twój 1 procent. Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko proste i szybkie sporządzenie rocznych pitów za 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP na ich dobroczynną działalność.
Rozlicz roczne zeznanie podatkowe PIT 36 2020, rozliczenia zeznania podatkowego PIT 28 2020, jak złożyć formularze PIT 36S. Jak obliczyć zeznanie podatkowe PIT 39 2020, jak rozliczyć formularz PIT 38, jak sporządzić załączniki PIT OP. Wyliczenia druków PIT 2019, sporządź deklarację PIT Z 2019, wypełnij załącznik PIT WZ. Rozliczanie druku PIT ZG, obliczenia zeznania podatkowego rocznego PIT 38, złóż deklarację PIT 36, obliczenia druku PIT 2K.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !