Jak złożyć zeznania podatkowe roczne PIT 38 – Wylicz zeznanie PIT 39

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Hospicjum im. Anny Olszewskiej w Skierniewicach

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000003362

  • Adres: UL. JAGIELLOŃSKA 28, 96-100 SKIERNIEWICE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku ma możliwość przyjść innym z pomocą, a darmowy program PIT Format 2019 uprości ofiarować Twój jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, ale w dodatku sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP dla ich podopiecznych. Dobrze jest nie zapominać o tym, iż 1 procent Twojego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich poważna pomoc. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to na ogół jest to nieznaczna kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie kwestii istotnych dla wszystkich.
Sporządzanie druku, pobierz program pity. Rozliczenie roczne formularzy PIT BR 2019, rozlicz druki PIT 28A 2020. Rozliczenie druku PIT O 2020, rozlicz roczne zeznania PIT. Rozliczenia roczne PIT 28, rozlicz zeznanie PIT 37, rozliczenia formularza PIT 28A, rozliczenia formularzy PIT ZG. Rozliczanie formularza PIT D, rozliczanie PIT 38 2020. Rozliczenia roczne druku PIT 36 2020, rozliczanie zeznań PIT 36 2019, rozliczenia deklaracji PIT 36S.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !