Złożenie zeznania rocznego PIT 36L – Jak sporządzić deklarację PIT BR

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Hospicyjno-Paliatywne Hospicjum Płockie pod Wezw. Św. Urszuli Ledóchowskiej

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000025247

  • Adres: UL. BIELSKA 19, 09-402 PŁOCK
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, jakie przeznaczamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji ogromne wsparcie. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to na ogół są nieduże kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie istotnych dla nas problemów. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok Ty także masz sposobność udzielić wsparcia, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 usprawni podarować Twój 1 %. PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie przygotowanie zeznań podatkowych za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich dobroczynną działalność.
Jak rozliczyć formularz PIT 36LS, wylicz formularz PIT 36S 2020, obliczenia rocznych zeznań PIT 28, składanie zeznania rocznego PIT 39 2020. Roczne rozliczenia - PIT O, składanie druków PIT D 2019, roczne rozliczenie PIT BR 2020. Rozliczenia zeznań podatkowych PIT 36, rozliczanie druku PIT B 2020, rozliczanie formularzy PIT BR. Rozliczenia roczne druku PIT BR, rozliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT 37 2019, rozliczanie zeznań rocznych podatkowych PIT 39 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !