Rozliczenie roczne zeznania podatkowego PIT 28 – Rozliczenia PIT 38

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Miłośników Zespołu Pieśni i Tańca Bielsko w Bielsku-Białej

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000114492

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent naszego podatku, jakie oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich znacząca pomoc. Podaruj część swojego podatku osobistego, to często jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas często przyczynia się do umożliwienia realizacji nieobojętnych nam spraw. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok także i TY posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a program PIT 2019 Format umożliwi przekazać Twój 1%. PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie deklaracji podatkowych pit 2020 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na działalność filantropijną.
Wyliczenie zeznań rocznych podatkowych PIT 38, jak złożyć formularze PIT 36, sporządź załączniki PIT O 2020, obliczenia zeznań rocznych PIT 37 2019. Sporządzanie druków NIP 7 2020, roczne rozliczenia druków PIT 39. Składanie formularza PIT ZG, roczne rozliczenia PIT 28A, rozliczenie druków PIT DS 2020. Rozliczanie rocznego zeznania PIT 37 2019, rozliczenia roczne formularza PIT Z, rozlicz roczne zeznania podatkowe PIT 39 2020. Rozliczenia rocznego zeznania PIT 28.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !