Rozliczenia rocznych zeznań PIT 36 2019 – Obliczenia formularzy PIT 2K

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie na Rzecz Chorych, Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy im. Matki Teresy w Żołyni

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000019768

  • Adres: UL. GÓRSKA 8, 37-110 ŻOŁYNIA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby mieć na uwadze to, iż 1 procent należnego odpisu podatku, które odprowadzamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich poważna pomoc. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to często są drobne kwoty, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie istotnych dla nas problemów. Przygotowując deklaracje podatkowe obejmujące Twoje zeszłoroczne dochody również i TY posiadasz możliwość dać radość potrzebującym, a znakomity program PIT Format 2020 uprości ofiarować Twój jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie zeznań podatkowych za rok 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne.
Złożenie PIT DS 2020, jak wyliczyć roczne zeznanie PIT 38 2019, wypełnienie druku PIT DS. Obliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT 37 2019, sporządzenie deklaracji PIT 38, roczne rozliczenia formularza PIT 2020. Składanie formularza PIT 2K, rozliczanie druku PIT ZG 2020. Rozliczenie deklaracji PIT Z, rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 36L, rozliczenie formularzy PIT 36S 2019. Rozliczanie zeznań rocznych PIT 38 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !