Złóż formularz PIT 36L – Obliczanie formularzy PIT 37 2019

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Nasze Serce

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000069038

  • Adres: UL. SZPITALNA 27/33, 60 - 572 POZNAŃ
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, każdy płatnik podatku może przyjść innym z pomocą, a bezpłatny PIT 2019 Format usprawni podarować Twój 1 procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych pitów za 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to poza tym sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Byłoby wskazane przypomnieć sobie, że 1 procent Twojego podatku, które przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich zasadnicze wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to często jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie decydujących obowiązków organizacji.
Złożenie załączników PIT WZ 2019, jak sporządzić zeznania podatkowe roczne PIT 38, wylicz zeznania roczne podatkowe PIT. Obliczenie formularza PIT O 2020, składanie druku PIT OP, rozlicz deklarację, rozliczenie deklaracji PIT 36LS 2019. Rozlicz formularz PIT O 2019, rozliczenie formularza PIT Z 2020. Rozlicz zeznania PIT 2020, rozliczenia roczne zeznania PIT 37, rozliczenia druku PIT B. Rozliczanie druków PIT 39, rozliczenia roczne - PIT D.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !