Jak obliczyć roczne zeznanie PIT 2019 – Sporządź formularze PIT OP 2019

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Nadpobudliwością Psychoruchową i ich Rodzinom Pomost

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000106033

  • Adres: UL. ORŁOWSKA 70, 81-542 GDYNIA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, także i TY masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a bezpłatny PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić Twój 1 procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego w celu na działalności charytatywnej. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent naszego podatku, które przeznaczamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji niebagatelne wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja ważnych dla nas zagadnień.
Sporządzanie rocznych zeznań podatkowych PIT 36 2020, prosty program pit-y 2020, rozliczenie PIT 38 2019. Rozliczenia deklaracji PIT BR, rozliczenia rocznego zeznania PIT 38. Rozliczanie druków PIT 36L 2020, rozliczenie roczne formularzy PIT 39, roczne rozliczenie - załącznik PIT O. Rozliczenie druku PIT DS 2019, rozliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT 36L, rozliczanie zeznań rocznych podatkowych PIT 2020. Rozliczenia druków PIT 37.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !