Rozliczenie formularzy PIT 2K 2019 – Rozliczanie druków PIT D

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Pomocy Osobom Przewlekłe Chorym Dar Serca

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000127529

  • Adres: UL. REJA 12, 82-400 SZTUM
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to na ogół są drobne kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie ważnych dla nas zagadnień. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok i Ty posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a darmowy program PIT Format 2019 ułatwi odprowadzić 1%. Darmowy PIT 2020 Format to nie tylko proste i szybkie przygotowanie rocznych pitów 2020 i rozliczenie podatku dochodowego, to również sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Dobrze jest nie zapominać o tym, iż 1 procent należnego odpisu podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich poważna pomoc.
Wyliczenie zeznań rocznych 2019, oblicz druki PIT 28, sporządzenie załączników PIT O 2019, roczne rozliczenia - załącznik PIT OP 2019. Rozliczenie roczne - załącznik PIT B 2019, rozlicz zeznanie podatkowe roczne PIT 28 2019, rozliczenie roczne druku PIT 2K, sporządź formularz PIT BR 2019. Roczne rozliczenie - PIT MIT 2020, bezpłatny sprawdzony program do wypełnienia pit-ów, jak sporządzić deklarację PIT 2K 2019. Bezpłatny łatwy program do pitów.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !