Roczne rozliczenie druków PIT – Obliczenie formularzy PIT ZG 2019

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Tańca Ludowego Mali Gorzowiacy

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000061148

  • Adres: UL. TEATRALNA 8, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to na dodatek możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na działalność filantropijną. Dobrze jest mieć na uwadze to, iż jeden procent naszego podatku, jakie przeznaczamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji olbrzymia pomoc. Przekaż część należnego podatku dochodowego, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja zadań doniosłych dla wielu osób. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, również i TY masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2020 uprości ofiarować Twój jeden procent.
Wypełnianie deklaracji PIT 28 2019, rozliczenia roczne deklaracji PIT Z 2020, złożenie zeznania podatkowego PIT 36L, pobierz darmowy program pit-y 2020. Jak wypełnić druk PIT 36L, roczne rozliczenia zeznania PIT 37 2020, bezpłatny prosty program do wypełnienia pitów 2019. Rozlicz zeznania PIT 37, bezpłatny dobry program do pit-ów. Wypełnianie deklaracji, rozliczenia roczne deklaracji PIT DS 2020, druk ZAP 3 2019, sporządź druk PIT 37.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !