Wypełnianie załączników PIT Z 2020 – Wyliczenia formularza PIT 36L 2019

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego Betlejem w Nowym Sączu

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000110630

  • Adres: UL. ZYNDRAMA 17, 33-300 NOWY SĄCZ
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok każdy płatnik podatku ma możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2020 uprości ofiarować jeden procent. Darmowy program PIT Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenie podatkowe, to na dodatek sposobność udzielenia wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego wspierając ich działalność pomocową. Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, jakie oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich olbrzymia pomoc. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie istotnych dla nas problemów.
Składanie formularza PIT BR 2019, roczne rozliczenia zeznań PIT 39 2019, rozliczenie roczne zeznania podatkowego PIT 39, rozlicz formularze PIT O 2019. Rozliczenia roczne formularza PIT 39 2019, rozliczenia deklaracji 2020, rozliczenia roczne zeznań podatkowych PIT. Rozliczanie deklaracji PIT BR 2020, rozliczenia PIT 36LS, rozliczenia roczne - załącznik PIT WZ 2020. Rozliczenia roczne deklaracji PIT O 2019, rozliczanie zeznania PIT 38.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !