Rozliczenia roczne formularza PIT M 2019 – Rozliczanie druku PIT 2020

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Łódzkiej Oddział w Bełchatowie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000102199

  • Adres: UL. OSIEDLE 1 MAJA 4A, 97- 400 BEŁCHATÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby mieć na uwadze to, iż jeden procent należnego podatku, jakie oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej niebagatelne wsparcie. Podaruj część swojego podatku osobistego, to z reguły jest to nieznaczna kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie ważnych dla nas zagadnień. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, również i TY posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a bezpłatny PIT 2019 Format umożliwi przekazać jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie łatwe i proste wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, to również możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich prospołeczną działalność.
Wyliczenia rocznych zeznań podatkowych PIT 36L 2020, obliczanie formularzy PIT DS. Składanie załączników ZAP 3 2020, roczne rozliczenie formularza PIT 28A 2020, rozliczenie roczne - załącznik PIT WZ, rozlicz zeznanie roczne PIT 28. Rozliczenia zeznania PIT 39, rozliczanie druku PIT O 2019, rozliczenia roczne - załączniki PIT DS, rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 2019. Rozliczenia roczne formularza 2020, rozliczanie zeznań rocznych PIT 36L.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !