Wypełnianie rocznych zeznań PIT 39 – Program do PIT 2019

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Rodzina Piaśnicka

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000046041

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to często są drobne kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja decydujących obowiązków organizacji. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że każdy płatnik podatku ma możliwość przyjść innym z pomocą, a darmowy program PIT Format 2019 umożliwi przekazać Twój jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie rocznych pitów za 2019 do rozliczania ze skarbówką, to także możliwość pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że 1 procent należnego odpisu podatku, jakie oddajesz na OPP, to dla tych fundacji i stowarzyszeń duże wsparcie.
Darmowy łatwy program do sporządzania pitów, składanie formularzy PIT 38, jak obliczyć roczne zeznania PIT 38 2019. Formularz PIT ZG, jak wyliczyć formularze PIT O 2019, załączniki PIT ZG, roczne rozliczenie formularza. Roczne rozliczenia druku PIT BR 2020, roczne rozliczenia zeznania PIT 38 2019. Rozlicz formularze PIT 2019, pobierz dobry program do wypełniania pitów 2020. Rozliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 37, jak wypełnić formularze PIT D 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !