Obliczanie rocznych zeznań PIT 38 2020 – Sporządź deklaracje PIT DS

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa Oddział Dolnośląski

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000115220

  • Adres: UL. KUSOCIŃSKIEGO 12, 58-570 JELENIA GÓRA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, każdy płatnik podatku ma prawo przyjść innym z pomocą, a znakomity darmowy program usprawni podarować jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2020 do rozliczania ze skarbówką, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Byłoby wskazane pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, które przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niebagatelne wsparcie. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to często są drobne kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie ważnych dla nas zagadnień.
Sporządzenie druku, pobierz prosty program do rozliczenia pit. Składanie formularzy PIT O, rozlicz druki PIT B, rozliczenia roczne druków PIT 37 2020. Rozliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT 36L 2020, rozliczanie zeznań rocznych podatkowych PIT 28 2019, rozliczenia druków PIT 37 2019. Rozliczanie deklaracji PIT 36LS 2019, rozliczenia zeznania rocznego PIT 37, rozliczenia roczne - załącznik PIT D 2019. Rozliczanie PIT D 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !