Wypełnij druki PIT BR – Formularz PIT 38 – Wyliczenia druku PIT Z

Przekaż swój 1% na Świebodzińskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000090723

  • Adres: PLAC WOLNOŚCI 18, 66-200 ŚWIEBODZIN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje i Ty posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a darmowy program PIT Format 2019 usprawni podarować jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenie podatkowe, ale dodatkowo możliwość wsparcia na rzecz danej OPP celem wykonania ich zadań statutowych. Powinno się pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich znaczne wsparcie. Podaruj część swojego podatku osobistego, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie zadań doniosłych dla wielu osób.
Sporządzanie formularza PIT 36, pobierz sprawdzony program do wypełnienia pit-ów 2019, rozliczenie roczne zeznania PIT 37 2020. Rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 36L 2020, rozliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT 28 2019, rozliczenia roczne formularzy PIT Z. Rozlicz zeznanie podatkowe PIT, rozliczenia rocznych zeznań PIT 37, rozliczanie druku PIT, rozliczenie 2019. Rozlicz formularz PIT 36L 2019, rozliczenie formularza PIT 37 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !