Jak sporządzić deklarację PIT O 2019 – Jak wypełnić ZAP 3 2019

Przekaż swój 1% na Towarzystwo im. Ks. Piotra Wawrzyniaka w Śremie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000066331

  • Adres: UL. WAWRZYNIAKA 3, 63 - 100 ŚREM
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, również i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program umożliwi przekazać jeden procent. Darmowy PIT Format program to nie jedynie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, ale ponadto możliwość pomocy na rzecz danej OPP na ich prospołeczną działalność. Dobrze jest pamiętać o tym, że jeden procent naszego podatku, które przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji niemałe wsparcie. Przekaż część należnego podatku dochodowego, to często są nieduże kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie decydujących obowiązków organizacji.
Jak złożyć deklarację PIT 28B 2019, pobierz wiarygodny program do rozliczania pit 2019. Jak rozliczyć zeznania podatkowe roczne PIT 36 2020, sporządzenie deklaracji, wypełnianie rocznego zeznania podatkowego PIT 36L, rozliczenia rocznych zeznań podatkowych PIT 37. Bezpłatny polecany program do sporządzania pit, wypełnij druk PIT Z 2019. Roczne rozliczenie formularza PIT 39 2020, jak wypełnić druk PIT 39 2020, sporządź formularze PIT 28.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !