Darmowy polecany program do pit-ów 2019 – Wylicz deklarację PIT O

Przekaż swój 1% na Towarzystwo Przyjaciół Domu Ciepła

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000013293

  • Adres: UL. REPUBLIKAŃSKA 19, 04-404 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przystępując do rocznych rozliczeń indywidualnego podatku dochodowego i Ty również posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a bezpłatny PIT 2019 Format uprości ofiarować 1 procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie łatwe i proste wypełnienie deklaracji pit 2019 do rozliczania ze skarbówką, to na dodatek sposobność udzielenia wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich dobroczynną działalność. Powinno się mieć na uwadze to, iż jeden procent odpisu podatku, jakie oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niemałe wsparcie. Podaruj część swojego podatku osobistego, to często jest to nieznaczna kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie kwestii istotnych dla wszystkich.
Sporządzanie rocznego zeznania podatkowego PIT 28 2019, obliczenie rocznych zeznań podatkowych PIT 36L, rozliczenie zeznania rocznego PIT 36 2019. Roczne rozliczenie - załączniki PIT O 2020, rozliczenie roczne deklaracji PIT 39, rozliczenia druku PIT 36. Rozlicz zeznanie podatkowe PIT 39, rozliczanie deklaracji PIT Z 2019, rozliczenia roczne deklaracji PIT 36S, rozliczenia roczne druku PIT 37. Rozliczanie rocznych zeznań podatkowych PIT 37.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !