Roczne rozliczenie formularzy PIT BR 2019 – Oblicz PIT O

Przekaż swój 1% na Wojewódzkie Towarzystwo Walki z Kalectwem

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000033786

  • Adres: UL. ŚW. WOJCIECHA 5, 45-023 OPOLE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, także i TY posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 usprawni podarować 1 procent. Darmowy program PIT 2019 Format to nie wyłącznie łatwe i proste wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 oraz rozliczenie podatkowe, to na dodatek sposobność udzielenia wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na działalność filantropijną. Wskazane jest, aby pamiętać o tym, że 1 procent należnego odpisu podatku, które przekazujesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji niebagatelne wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to na ogół są nieduże kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja ważnych dla nas zagadnień.
Złożenie deklaracji PIT 28, jak wypełnić deklarację PIT OP. Wiarygodny program do wypełniania pitów 2020, obliczenie rocznych zeznań podatkowych PIT 36 2020. Składanie PIT D, rozlicz formularz PIT DS, rozliczenia roczne druku PIT 38, rozliczanie zeznań podatkowych PIT 28 2020. Rozliczenia deklaracji PIT D 2020, rozliczenia druku PIT 38, rozliczenia formularzy PIT 36. Rozliczenia roczne - PIT B, rozliczanie formularzy PIT ZG, rozliczenia roczne druków PIT 39 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !