Rozliczenie roczne zeznania PIT 39 – Obliczanie zeznań rocznych 2019

Przekaż swój 1% na Związek Śląskich Rolników

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000054394

  • Adres: UL. POWSTAŃCÓW ŚL. 25, 45-086 OPOLE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zadeklaruj kto dostanie 1 procent, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie nieobojętnych nam spraw. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, każdy płatnik podatku może dać radość potrzebującym, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 umożliwi przekazać Twój jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 oraz rozliczenie podatkowe, to na dodatek sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP na realizowane przez nie cele dobroczynne. Dobrze jest pamiętać o tym, że 1 procent naszych podatków, jakie przeznaczamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji znacząca pomoc.
Wypełnienie rocznych zeznań PIT, łatwy program do sporządzania pit-ów 2020. Sporządzenie formularzy PIT 36LS 2020, pobierz wiarygodny program pit-y, rozliczenie rocznego zeznania PIT, rozliczenia roczne druku PIT B 2019. Rozliczanie zeznań podatkowych PIT 37, rozliczenia deklaracji PIT O, rozliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 28 2020, rozliczanie druków PIT 38 2019. Rozliczenia zeznań rocznych PIT 38, rozliczenie druków PIT 2K 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !