Sporządzenie zeznania rocznego PIT – Złóż załącznik PIT MIT 2019

Przekaż swój 1% na Ludowy Klub Sportowy Ogrodnik w Tychach

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000252544

  • Adres: UL. JEDNOŚCI 131, 43-100 TYCHY
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Powinno się nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, jakie odprowadzamy na OPP, to dla tych fundacji i stowarzyszeń niebagatelne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to często jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to w większości przypadków ułatwia wypełnienie kwestii istotnych dla wszystkich. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok także i TY posiadasz możliwość dać radość potrzebującym, a program PIT 2019 Format umożliwi przekazać jeden procent. Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie łatwe i proste wypełnienie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na działalność filantropijną.
Wylicz roczne zeznanie podatkowe PIT 39 2019, wyliczenie formularza PIT 39 2020, składanie druków PIT 38 2020. Wyliczanie PIT, wypełnij deklarację PIT DS. Pobierz darmowy program do pitów 2019, wyliczanie zeznań rocznych podatkowych PIT 36 2020, pobierz najlepszy program do rozliczenia pitów, darmowy prosty program do rozliczenia pit-ów. Wypełnianie deklaracji PIT O 2019, rozliczenia roczne druków PIT DS, wypełnij druki PIT OP 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !