Złożenie zeznania podatkowego rocznego PIT 36 – Sporządzanie PIT ZG

Przekaż swój 1,5% na Debiut - Fundacja Młodego Kina

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000213302

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przystępując do rocznych rozliczeń indywidualnego podatku dochodowego każdy płatnik podatku ma możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a program PIT 2019 Format uprości ofiarować Twój jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie deklaracji pit 2019 do rozliczania ze skarbówką, to także możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Powinno się pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, jakie przekazujesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji niebagatelne wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie zadań doniosłych dla wielu osób.
Sporządzenie załącznika PIT B, polecany program do rozliczania pitów 2019. Rozliczenie zeznań rocznych PIT 36 2019, roczne rozliczenie druku PIT 28 2020, rozliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 36L 2020, rozliczenia formularza PIT 37 2020. Rozliczanie deklaracji PIT DS, rozliczenia roczne - załączniki PIT D, rozliczanie formularzy PIT DS, rozliczanie rocznych zeznań PIT 2020. Rozliczenie roczne - załącznik PIT MIT 2020, rozlicz roczne zeznanie podatkowe 2020.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !