Wypełnij formularze PIT 2019 – Obliczenie zeznań rocznych PIT 38 2019

Przekaż swój 1% na Fundacja Czarodziejska Góra

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000197931

  • Adres: MNISZKÓW 31, 58-520 MNISZKÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to na ogół są małe kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie ważnych dla nas zagadnień. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok Ty także masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program ułatwi odprowadzić Twój 1%. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, to jeszcze możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich dobroczynną działalność. Dobrze jest mieć na uwadze to, iż jeden procent należnego podatku, które oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich zasadnicze wsparcie.
Złożenie załączników PIT OP, jak wyliczyć zeznanie podatkowe PIT 37 2020, wylicz zeznania roczne podatkowe, pobierz polecany program do pit 2020. Składanie druku PIT MIT 2020, rozlicz deklaracje PIT Z, rozliczenie deklaracji PIT 36 2019, rozliczanie rocznego zeznania 2019. Rozliczenia roczne druku PIT 38 2020, rozliczenia roczne formularzy PIT 36L, rozliczenia deklaracji PIT DS, rozliczenia rocznego zeznania podatkowego 2020. Rozliczenia formularzy PIT 36.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !