Sporządzenie formularza NIP 7 – Obliczenie rocznego zeznania PIT 36

Przekaż swój 1% na Fundacja S.o.s. dla Zwierząt

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000285182

  • Adres: UL. ANTONIÓW 1, 41-508 CHORZÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to również możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich prospołeczną działalność. Powinno się mieć na uwadze to, iż jeden procent naszego podatku, jakie przekazujesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji niebagatelne wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent, to na ogół jest to nieznaczna kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja znaczących dla nas spraw. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok także i TY posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 usprawni podarować jeden procent.
Wypełnianie zeznań rocznych PIT 36L 2019, oblicz druk PIT D. Sporządź załącznik PIT O, pobierz darmowy program do rozliczeń pit 2020, sporządzanie deklaracji PIT 36LS 2020, roczne rozliczenia druku PIT 2019. Rozliczenie roczne druku PIT BR 2020, rozliczanie druku PIT 2K, rozliczenia roczne - załączniki PIT 2K 2020. Rozliczanie PIT Z, rozliczenia roczne formularza, rozliczanie zeznań podatkowych PIT 36L. Rozliczenia deklaracji PIT O 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !