Oblicz druk PIT DS – Złożenie formularzy PIT 28B 2020

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Motylek na Rzecz Dzieci Specjalnej Troski w Konarzewie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000300898

  • Adres: UL. PARKOWA 18, 63-700 KONARZEW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, także i TY masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a bezpłatny PIT 2019 Format umożliwi przekazać Twój jeden procent. Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie przygotowanie rocznych pitów za 2019 oraz rozliczenie podatkowe, to na dodatek sposobność udzielenia wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na działalność filantropijną. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, jakie przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niebagatelne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas w większości przypadków ułatwia wypełnienie znaczących dla nas spraw.
Rozliczanie formularza PIT ZG, rozliczanie PIT DS, rozliczenie formularza PIT 39 2019, rozlicz roczne zeznanie podatkowe PIT 2019. Rozliczenie roczne - załącznik PIT Z 2019, rozlicz zeznanie roczne PIT 36L. Rozliczenia formularzy PIT, rozliczenia PIT O 2019, rozliczenia roczne - załączniki PIT MIT. Rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 36 2020, rozliczenia roczne formularza PIT 28 2020, rozliczanie zeznań rocznych PIT 38 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !