PIT B 2019 – Rozliczanie druku PIT BR 2020 – Sporządzenie PIT Z 2020

Przekaż swój 1% na Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Prószkowie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000224236

  • Adres: UL. DASZYŃSKIEGO 6, 46-060 PRÓSZKÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Powinno się przypomnieć sobie, że jeden procent odpisu podatku, które odprowadzamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich zasadnicze wsparcie. Podaruj część swojego podatku osobistego, to z reguły jest to nieznaczna kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie zadań doniosłych dla wielu osób. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok i Ty posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a darmowy program PIT Format 2019 uprości ofiarować Twój 1 %.
Sporządź roczne zeznania podatkowe PIT 37 2019, obliczenia zeznania podatkowego PIT 38, sporządzanie zeznań rocznych 2020, roczne rozliczenia - załączniki PIT ZG. Rozliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 2020, rozliczenia formularza PIT D 2019, rozliczenia PIT D. Rozliczanie formularza PIT DS, rozliczanie PIT BR 2020. Rozliczenia roczne formularza PIT 28B 2019, rozliczanie zeznań podatkowych PIT, rozliczenia deklaracji PIT O 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !